"די סטודיו" מציע שירותי עיצוב גרפי  בכל התחומים: עיצוב לוגו, תדמית ומיתוג כולל לעסקים ולבעלי מקצוע, עיצוב לדפוס ושירותי עיצוב ובניית אתרים ברמה גבוהה ואיכות ללא פשרות . נשמח לעמוד לרשותכם ולענות על כל שאלהלפרטים התקשרו: 052-8547717.

בקרו בחנות שלי באיצי מצאו אותי בטוויטר מצאו אותי בלינקד-אין בקרו בדף שלי בפייסבוק

"מי הזיז את ה"לייק" שלי?" - טיימליין לדפי עסקים בפייסבוק - העיצוב החדש כבר כאן!

בהמשך לשינויים העיצוביים והפונקציונאליים אשר ביצעה בשנה האחרונה, הוציאה פייסבוק לדרך הבוקר בשעה טובה את עיצובם החדש של דפי העסק בפייסבוק.

העיצוב החדש בסגנון ה"טיימלין"  הוצע הבוקר לראשונה למנהלי הדפים בהודעה בראש כל דף והספיק, כהרגלם של רוב השינוייםבפייסבוק, להכניס לא מעט גיבורים לפאניקה. למרות שהשינוי עדיין תנון להחלטתנו, הטיימליין לדפים עסקיים יכנס לתוקף ויתעדכן אוטומטית בכל דפי העסקים כבר בסוף חודש מרץ.

alt


ננסה כאן לעשות סדר בדברים ובעיקר להפיג לחצים, שכן מהלך זה למעשה טומן בחובו יתרונות רבים לחיזוק מיתוג עסקים , ולמרות השינויים הדרסטיים, עם קצת סבלנות והדרכה נכונה, אתם אף עשויים להתאהב בו כמונו :-).... עד לשגעון החדש  של פייסבוק שיותיר  אותנו שוב מבולבלים  (רק לכמה שעות...) ויעלה שוב את השאלה: "מי ל...#%^#*... הזיז את הלייק שלי?"...

הדפים העסקיים החדשים: אז מה שונה הפעם?


alt1- חושבים בגדול!: תמונת הcover

במקום תמונת הפרופיל הקטנה הקלאסית (180* 540 פ') יש מעתה אפשרות לקבוע תמונת "קובר" (850*315 פ') אשר מספקת פלטפורמה רחבה יותר לשימוש ומרחב נפלא לביטוי יחודיות המוצר/מותג וזהותו של העסק.

תמונת הקובר בדפים עסקיים נועדה לשרת את העסק. הרעיון העומד מאחוריה הוא בעיקר ליצור אווירה... אין הנחיה מפורשת לא לפרסם בה לעת עתה אך יש הגבלות נוקשות לגבי מה אסור שיופיע בה, כמו מידע אודות מחירים או רכישות, פרטי התקשרות, אלמנטים השייכים לממשק של פייסבוק כגון לייק או שיתוף, וקריאה מפורשת לפעולה כגון "תקנו, תעשו, שתפו" וכו'.

בנוסף לתמונת הקובר, ישנה תמונה קטנה אשר מופיעה גם בגרסה מוקטנת לצד כל פרסום או תגובה ומתאימה בעיקר לחיזוק המיתוג (לוגו, תמונה של בעל המקצוע וכו'...).
מידות תמונת הפרופיל החדשה הנדרשות ע"י פייסבוק הינן 180*180 פ' למרות שלמעשה היא מוצגת במידות 125*125 פ' ו- 32*32 פ' בתצוגה מוקטנת (thumbnail).

 

2- מסלול נחיתה קבוע לכולם (ציר הזמן) לצד מיקום חדש וגישה נוחה לטאבים:
למרות שהייתה בעבר אפשרות לקבוע את עמוד הנחיתה הרצוי לגולשים חדשים שטרם לחצו על כפתור ה"לייק", עיצוב הטיימליין מעתה מעביר את כל הגולשים
(חדשים כותיקים) אוטומטית לקיר הדף. לעומת זאת, הקישורים לכל דפי הנחיתה המעוצבים והאפליקציות ופיעים מעתה בצורה נוחה בחלק העליון של הדף, תחת תמונת הקובר, וניתן לקבוע את הסדר בו יוצגו (חוץ מהקישור לאלבומי התמונות אשר בכל מצב יוצג ראשון).
בנוסף, בזכות המראה החדש הנקי ומידותיהם האדיבות (לעומת רוחב ה-520 פ' הקלאסי), דפי הנחיתה המעוצבים הרבה יותר רחבים ומרוחחים, וזהו 
יתרון גדול.

 

alt

3- כוכבי השבוע: פוסטים דביקים (Pin to Top) ומובחרים (Highlight)

ניתן מעתה "להצמיד" לראש הדף פרסומים חשובים  על מנת ש"יככבו" בו לתקופה של שבוע ימים, בנוסף כמובן ליכולת להגדיר פוסטים  כ"מובחרים"  אפשרות המוכרת לנו מהטיימליין בפרופיל האישי


alt

4- לשחרר את היונה: מערכת ההודעות החדשה
סוף סוף, אחרי ציפיה ארוכה, צורף רכיב המסרים אל מערכת ניהול דפי העסקים בפייסבוק. רכיב זה חשוב ביותר לתקשורת השוטפת בין  המותג / עסק לבין הצרכן/אוהד וקשה להבין איך שינויי כזה קריטי  נעשה רק עכשיו. מעתה יכולים לשמחתנו דפים עסקיים לתקשר עם אוהדיהם דרך מערכת מסרים והודעות כפי שניתן לעשות בפרופילים אישיים.  


alt
 

 5- משרד הבוס: ממשק ניהול חדש ( Admin Panel)
בנוסף לכל היתרונות לעיל, אנו זוכים הפעם לממשק מנהל מכובד, מפורט ונוח אשר מוצג בחלק העליון של הדף, מעל תמונת הקובר. 
ממשק המנהל מציג התראות, הודעות, לייקים חדשים, הודעות ונתוני סטטיסטיקה.
בפאנל הניהול את האפשרויות הבאות: התראות ( Notifications), הודעות (Messages), תגובות "אהבתי" חדשות ( Likes), נתוני כניסה (סטטיסטיקה - insights) וטיפים (Page Tips).
בכל אחת מהקוביות  נה"ל ישנו קישור בפינה הנגדית לכותרת: "הצג הכל" (See All), אשר דרכו ניתן לראות תצוגה נרחבת של אותה קוביה .

בתצוגה המורחבת של נתוני הכניסה למשל ניתן לראות את כל המידע הסטטיסטי הקשור לדף.
שימו לכמה אפשרויות בתפריט העליון: סקירה (overview), פריטים שאהבתי (likes), תפוצה (reach) ומדברים על כך (talking about).

יש לבחור ב-"פריטים שאהבתי" כדי לראות כמה גולשים  לחצו "אוהב" או "לא אוהב" ומתי, ומשם ניתן ללחוץ על הקישור הקטן בפינה השמאלית: צפה/י בסימוני 'אהבתי' (See Likes) כדי לראות בדיוק מי הם האוהדים (הנוכחים) של הדף.

 

 alt

חשוב: את פאנל הניהול ניתן למזער על ידי לחיצה על כפתור "הסתר" (פינה שמאלית עליונה) והגישה אליו שוב הינה על ידי לחיצה על כפתור  "לוח ניהול" משמאל לתמונת הקובר!

6- ועוד יתרונות נוספים כגון:
מיון הדפים לקבוצות לפי תחומי עניין (כפי שניתן לעשות עם חברים בפרופיל אישי), אישור תגובות של אוהדים לפני פרסומן, אפשרות להטמיע "פרסומי מפתח" בציר הזמן ולערוך אותם בהמשך, סטטיסטיקות שבחלקן מוצגות גם לגולשים, ועוד יתרונות שכולנו יחד בוודאי נלמד להכיר ולהסתגל אליהם.
 

7-... ואם רוצים עוד?
הנה לכם סרטון שהופק במיוחד עבורינו, מבית פייסבוק באהבה, כדי לסייע לנו ולהקל בתקופת הסתגלות זו.מוזמנים לצפות בו כאן: http://www.learnfacebookpages.com/
...וגם סרטון הסברה מעולה שהפיק עמרי רווח: https://www.facebook.com/photo.php?v=10150725219120579
...ובנוסףקישור למדריך הרשמי של פייסבוק לעיצוב החדש של הדפים העסקיים: 
https://www.facebook.com/help/pages/new-design


בואו להתרשם מעבודותינו במיתוג עסקים ועיצוב דפים עסקיים מקצועיים לפייסבוק
אנו ב-"די סטודיו" מאחלים לכם עבודה נעימה עם דף הפייסבוק העסקי שלכם  ונשמח לעמוד לרשותכם ולקחת את המיתוג העסקי שלכם עוד צעד אחד (ענק!) קדימה...
לפרטים נוספים ויצירת קשר אנא לחצו כאן
אהבתם? לחצו לייק והצטרפו אלינו!